Full list of shows & matches for GCW’s Fight Forever 24-hour stream

A complete list of all the shows and matches advertised for GCW's Fight Forever 24-hour fundraising stream beginning Friday night at 8 pm ET.

Photo courtesy: Game Changer Wrestling

Game Changer Wrestling embarks on its 24-hour marathon set of shows beginning tonight at 8 pm ET and streaming for free on YouTube and FITE TV. It’s a fundraiser for the independent wrestlers involved with 18 shows scheduled over the 24-hour period.

https://www.youtube.com/watch?v=8Q-R343zKeo

Below are the line-ups for all the shows and the start times, with the match listings courtesy of Cagematch.net:

Wind of God – 8 pm ET

*Lio Rush vs. Blake Christian in a Two-of-Three Falls Match
*Joey Janela vs. Treehouse Lee
*Matthew Justice vs. KTB
*Myron Reed vs. Brayden Lee
*Nate Webb vs. 1 Called Manders

For the Culture – 10 pm

*AJ Gray vs. Mo Atlas
*Calvin Tankman vs. PB Smooth
*Lee Moriarty vs. Saieve Al Sabah vs. Ken Broadway
*Faye Jackson & Willow Nightingale vs. Dave McCall & Nate Carter

UV:60 – The Death Hour – Midnight

*Mad Man Pondo vs. Jeff Cannonball
*Lowlife Louie vs. Homicide
*Orin Veidt vs. Shlak

Jimmy Lloyd’s Up All Night – 1 am

*Jimmy Lloyd vs. Starboy Charlie
*Wheeler Yuta vs. Nolan Edward
*Colby Corino, Lance Lude & Rob Killjoy vs. Jordan Oliver, Charlie Tiger & Ellis Taylor
*Ken Broadway vs. Charles Mason
*Eli Everfly vs. Lucas Riley vs. JJ Garrett vs. Matt Vandagriff vs. Brayden Lee vs. Lucky 13 in a Scramble Match

Fight Forever: Odium – 3 am

*Atticus Cougar vs. Bam Sullivan
*Matthew Justice vs. Orin Veidt
*Odinson & Parrow vs. KTB & Shane Mercer

After Dark – 4 am
*Solo Darling vs. Billie Starkz
*Colby Corino vs. Lucky 13 vs. Cheeseburger for the Catalyst Championship
*Kerry Awful vs. Mike Swanson
*Charlie Tiger & Ellis Taylor vs. Brandon Watts & Randy Summers
*YDNB vs. Milk Chocolate

After Hours – 5 am

*Kung Fu Janela vs. Steve Scott
*Dani Mo vs. Façade

Freelance & Freelance Underground – 6 am

*Angel Escalera vs. August Matthews vs. Koda Hernandez
*Jacob Dean vs. Trevor Outlaw vs. Davey Bang
*Storm Grayson vs. Darius Latrell

Glory Pro – 7 am
*AJ Gray vs. Mike Outlaw for the Crow of Glory title
*1 Called Manders vs. Juicy Finau
*Hakim Zane & Karam vs. Davey Vega & Mat Fitchett

Black Label Pro – 8 am

*1 Called Manders vs. Levi Everett
*Rohit Raju vs. A Very Good Professional Wrestler

Camp Leapfrog – 9 am
*A Very Good Professional Wrestler, CC Boost, Dan Champion, BLANK, Killian McMurphy, Masha Slamovich, Matt Demorest, Travis Huckabee & Matt Makowski vs. Boomer Hatfield, Abby Jane, Eric Leigh, Jay Lyon, ABBS, Midas Black, The Boar, Molly McCoy, Still Life with Apricots And Pears)

Effy’s Big Gay Block – 10 am
*Effy vs. Billy Dixon
*Ace Perry vs. MV Young vs. Still Life with Apricots and Pears
*Devon Monroe vs. Dark Sheik
*Ashton Starr vs. Dillon McQueen
*Odinson & Parrow vs. Joshua Wavra & Xavier Faraday

Allie Kat’s Real Hot Girl Shit – Noon

*Allie Kat vs. Willow Nightingale
*Faye Jackson vs. Erica Leigh
*Kaia McKenna vs. Holidead
*Lady Frost vs. Molly McCoy
*Ziggy Haim vs. Brooke Valentine

GCW Ironman Challenge – 2 pm

*Jordan Oliver vs. Tony Deppen for the Synergy Title in an Ironman Match

GCW Draft Day – 3 pm

44OH!’s What We Want – 4 pm
*Atticus Cougar & Rickey Shane Page vs. Ricky Morton & Kerry Morton
*Gregory Iron vs. TBA for the GCW World title
*El Drunko vs. Eddy Only

Rockstar Knights – 5 pm
*Atticus Cougar vs. Daniel Garcia in a Pure Wrestling Rules Match
*Ken Broadway vs. Gabriel Skye
*Homicide vs. Erick Redbeard

The World on GCW Part III – 6 pm
*Joey Janela vs. Everett Connors
*G-Raver vs. Cole Radrick
*Chris Dickinson vs. Juicy Finau
*Rickey Shane Page vs. Starboy Charlie

About John Pollock 5522 Articles
Born on a Friday, John Pollock is a reporter, editor & podcaster at POST Wrestling. He runs and owns POST Wrestling alongside Wai Ting.